DOGA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOGA

Forum Aliance DOGA and DOGAII
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jsme ve valce.

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Agressive!
zastupce
zastupce



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 13. 12. 07

Jsme ve valce. Empty
PříspěvekPředmět: Jsme ve valce.   Jsme ve valce. Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:40 pm

Ahoj jak je znamo tak na nas utoci aliance SS0-1 sice maji hodne jednotek ale je to samej German Germani jdou dobri v utoku ale ne v obrane. Ze simulatoru boje jsem zjistil, ze daleko vetsi ztratu utrpime branemin nez utokem. Dostal jsem napad Smile stavte si ty nejucinejsi jednotky na utok co mate kdyz na vas zautoci tak cca 1-2 minuty poslete sve vojsko pric nechteho at si na vas nabere surovity hned po te co to udela tak svoje vojaky stahnete zpet a zautocte vy. Pokud to udelate v conejmensim intervalu nestihne sva vojska polat pric a utrpi velkou skodu.

Na me utocil Kwong mel 700palkari a 700 sekerniky a 300 tetonskymi jezdci, ze simulatoru mi vyslo ze kdyz na na nej poslu 500 pretorianu tak mu padne vic jak polovina jednotek a to je good. Twisted Evil

PS: protiutoky delejte minimalne se 100 jednotkamy at ma velke skody doufam ze nebude nikdo takovy blazen aby posilal po 20 vojacih Smile

Jo a abch nezapomej je zapotrebi jedna vec. ti kteri nejsou pod utokem STAVTE PLS obrane jednotky a posilejte je Henrymu 8, pokud mu znici Ambasadu, tak mame po alianci a bude farmeni mnohem vice nez si predstavime affraid
Návrat nahoru Goto down
Henry 8
druha doga
druha doga
Henry 8


Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 03. 12. 07

Jsme ve valce. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsme ve valce.   Jsme ve valce. Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 10:56 pm

Agressive! napsal:
Ahoj jak je znamo tak na nas utoci aliance SS0-1 sice maji hodne jednotek ale je to samej German Germani jdou dobri v utoku ale ne v obrane. Ze simulatoru boje jsem zjistil, ze daleko vetsi ztratu utrpime branemin nez utokem. Dostal jsem napad Smile stavte si ty nejucinejsi jednotky na utok co mate kdyz na vas zautoci tak cca 1-2 minuty poslete sve vojsko pric nechteho at si na vas nabere surovity hned po te co to udela tak svoje vojaky stahnete zpet a zautocte vy. Pokud to udelate v conejmensim intervalu nestihne sva vojska polat pric a utrpi velkou skodu.

Na me utocil Kwong mel 700palkari a 700 sekerniky a 300 tetonskymi jezdci, ze simulatoru mi vyslo ze kdyz na na nej poslu 500 pretorianu tak mu padne vic jak polovina jednotek a to je good. Twisted Evil

PS: protiutoky delejte minimalne se 100 jednotkamy at ma velke skody doufam ze nebude nikdo takovy blazen aby posilal po 20 vojacih Smile

Jo a abch nezapomej je zapotrebi jedna vec. ti kteri nejsou pod utokem STAVTE PLS obrane jednotky a posilejte je Henrymu 8, pokud mu znici Ambasadu, tak mame po alianci a bude farmeni mnohem vice nez si predstavime affraid
[b]



bylo by dobrý vždy hromadně zautočit ma jednoho agresora
Návrat nahoru Goto down
Agressive!
zastupce
zastupce



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 13. 12. 07

Jsme ve valce. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsme ve valce.   Jsme ve valce. Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 11:22 pm

To urcite Smile takze ja uz mam 100 imperianu + hrdinu + nejaky ty konicky cca 20 cheers
Návrat nahoru Goto down
J.e.n.k.y
zastupce
zastupce
J.e.n.k.y


Po?et p?ísp?vk? : 55
Join date : 05. 12. 07
Age : 32

Jsme ve valce. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsme ve valce.   Jsme ve valce. Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 3:30 pm

a mám od mike08 pokoj ale jak tak koukám tak se to tu nějak rozpadá affraid a to je móóc špatný tohle nej ali co znám a nechci aby to takhle skončilonešlo by tu válku nějak zrušit už toho mají dost n
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jsme ve valce. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsme ve valce.   Jsme ve valce. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jsme ve valce.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DOGA :: vojsko-
Přejdi na: